Часті питання

Young Car Mechanic – це потужний міжнародний конкурс у сфері обслуговування та ремонту автомобілів. Як зазначено в самій назві, він орієнтований на молодих людей, котрі обрали професію автомеханіка. Головна мета конкурсу – популяризувати професію автомеханіка, надати можливість студентам показати свої знання, вміння й навички та отримати цінний досвід.

У травні 2019 року в Польщі відбувся вже третій міжнародний фінал, в якому взяли участь представники із 7 країн.

Минулого року це були Болгарія, Естонія, Латвія, Литва, Угорщина і Україна. Цьогоріч на міжнародному фіналі ми побачимо також учасників зі Словаччини та Хорватії.

Конкурс проводиться компанією Inter Cars, найбільшим і найнадійнішим постачальником запчастин для власних та комерційних автомобілів у Центральній і Східній Європі.

Конкурс підтримують найвідоміші бренди автомобільної галузі. Нашими постійними партнерами є ZF-TRW, BOSCH, Schaeffler, Elring. VARTA, febi, WIX.

Участь у конкурсі є чудовою можливістю перевірити себе і виявити свої знання та вміння. Кожен учасник змагається не лише за себе, а й за свій навчальний заклад. Кращі з кращих отримають суттєву фінансову винагороду, а навчальний заклад переможця отримає інструмент та обладнання для поліпшення своєї навчально-технічної бази.

Ознайомитися з правилами та зареєструватися. Реєстрацію мають пройти і викладачі, і студенти. Логін та пароль для проходження онлайн тесту учасник отримає від свого викладача.

Організатори

Генеральні партнери конкурсу

Facebook Youtube