Організатори

Генеральні партнери конкурсу

Ми завжди працюємо з тими, хто прагне до розвитку і досконалості.

Найкращі ідеї народжуються у взаємодії із сильними та стабільними партнерами.

Провідні бренди створюють майбутнє автомобільної галузі.

Партнери проекту

Уже понад 26 років компанія Inter Cars працює з провідними брендами у сфері запасних частин для автомобілів.
Міжнародному конкурсу потрібні партнери, які розуміються на основних аспектах своєї галузі та допоможуть учасникам стати справжніми професіоналами.
Організатори

INTER CARS

Inter Cars є одним із найбільших дистрибюторів запасних частин у Центральній та Східній Європі. Наш асортимент продукції дуже великий. Окрім основного напрямку дистрибуції запасних частин для власного та комерційного вантажного транспорту, ми пропонуємо нашим клієнтам інструмент та обладнання, меблі для СТО, запчастини для мототранспорту та сільськогосподарської техніки, тюнинг та аксесуари для автомобілів. Ми представляємо продукцію близько 500 відомих брендів та виробників, які дбають про якість свого продукту.

Генеральні партнери конкурсу

ZF aftermarket

ZF Aftermarket – це світовий постачальник запчастин в OE якості і один з підрозділів міжнародного автомобільного концерну ZF Friedrichshafen AG, що пропонує рішення для легкових автомобілів, комерційного транспорту та промисловості, підтримуючи, таким чином, розвиток мобільності наступного покоління. ZF Aftermarket пропонує: • елементи рульового управління і підвіски, а також гумово-металеві елементи від LEMFÖRDER, • амортизатори, пружини та зчеплення SACHS, • елементи рульового управління, підвіску та гальмівну систему TRW, • також компоненти під брендом ZF, такі як деталі коробки передач та набори масел. Більше інформації про компанію, продукти та програму лояльності: https://aftermarket.zf.com/go/en/ http://www.zf.com

Генеральні партнери конкурсу

BOSCH

Продукція та послуги компанії Bosch створені, щоб покращити та удосконалити якість життя, пропонуючи інноваційні та корисні рішення. Протягом своєї історії, компанія BOSCH закріпила за собою позицію надійного виробника та інвестора. Їхні автомобільні технологічні продукти успішно використовуються як на наших власних авто, так і на станціях технічного обслуговування і на промислових підприємствах.

Генеральні партнери конкурсу

CONTINENTAL

Continental - надійний партнер у галузі післяпродажного обслуговування. Наші амбіції як одного з провідних постачальників автомобільних запасних частин та виробників шин - завжди мати найкраще рішення для потреб наших клієнтів.

Технології та досвід – це основа, яка дозволяє Continental робити вагомий внесок у формування автомобільних тенденцій майбутнього. Концерн пропонує інтелектуальні та інноваційні рішення, які роблять транспортні засоби більш безпечними, комфортними й екологічно чистими.

Досвід Continental не обмежується лише виробництвом шин преміум-класу. Спеціалізуючись практично на всіх сегментах автомобільних технологій, компанія день у день визначає рух у майбутнє.

Генеральні партнери конкурсу

ELRING

Ідеальний постачальник для професійного ремонту двигуна. Elring пропонує широкий асортимент ущільнювачів, запасних частин та герметиків, що відповідають всім вимогам ринку.

Elring розробляє та виробляє компоненти для двигунів, трансмісій, вихлопних систем та альтернативних технологій приводу для більшості виробників автомобілів та двигунів. Інновації та професійні навички в галузі оригінального обладнання є основою для високого рівня популярності та успіху на світовому ринку запасних частин.

Торгова марка Elring пропонує ряд беззаперечних переваг: оригінальна якість обладнання, функціональна надійність та преміум-комплексне обслуговування. Це включає: продажі та технічне навчання, інформація про обслуговування, креслення в деталях для вантажних автомобілів та мікроавтобусів, щомісячні інформаційні бюлетні, що зосереджуються на рішеннях ущільнення двигуна, професійні відеоролики, Elring Academy, новий Training Truck, та багато іншого.

Оригінальні товари Elring отримують визнання серед дистриб’юторів, механіків та клієнтів по всьому світу. Ці продукти включають головку блоку циліндрів та ущільнювальні системи, сальники та ущільнення штоків клапанів, герметики та фіксатори різьблення, а також болти головки блоку циліндрів та комплект прокладок - для повного та часткового обслуговування.

"Elring - Das Original" - це торгова марка високої якості, безпеки, сервісу, доступності та надійності.

Генеральні партнери конкурсу

FEBI

Пропозиція налічує понад 40 000 запасних частин, що дозволяють професійно ремонтувати популярні моделі легкових автомобілів, вантажівок, автобусів, причепів, напівпричепів та фургонів.

Бренд спеціалізується на компонентах рульового управління та підвіски, метало-гумових деталях та електричних компонентах для легкових автомобілів та комерційного транспорту.

Пріоритетами компанії febi є найвища якість та бездоганний рівень сервісу обслуговування споживачів. Компанія є як постачальником, так і виробником, тому відповідні стандарти якості febi послідовно застосовуються до всіх деталей та послуг, а febi пропонує лише високоякісні вироби OE. Гарантією є не тільки розгалужена система управління якістю, а й досвід у галузі виробництва.

Щоб підкреслити високі стандарти якості своєї продукції, febi надає 3-річну гарантію виробника на всі запасні частини. Febi Bilstein є частиною міжнародної групи Bilstein, що представлена в більш як 70 країнах світу власними філіями й обраними партнерами.

Генеральні партнери конкурсу

Filtron

FILTRON - це найбільш часто вживаний бренд автомобільних фільтрів у Центральній та Східній Європі. Висока якість фільтрів забезпечується ОЕ компетенцією власника торгової марки, групи MANN + HUMMEL, яка впродовж десятиліть виробляє оригінальні фільтри для найбільших автовиробників.

Асортимент FILTRON налічує понад 2700 продуктів і охоплює 97% європейського ринку легкових автомобілів. Тисячі механіків по всій Європі обирають фільтри FILTRON і цінують такі додаткові опції, як корисний каталог із простою навігацією, інструкції з монтажу (відео та друковані матеріали), легка для запам'ятовування система нумерації. Фільтри FILTRON полегшують роботу!

Генеральні партнери конкурсу

MEYLE

Багато змін відбулось з часу заснування компанії у 1958 році: ми перетворилися від експортера до виробника з власними виробничими потужностями та власною торговою маркою MEYLE. Запасні частини MEYLE можна знайти майже в усіх майстернях світу - в 120 країнах на всіх континентах.

Ми впевнено зростали та розвивались протягом 60 років та перетворились із компанії, що керувалась однією людиною, у корпорацію, штат головного офісу якої, що розміщується у Гамбурзі, налічує майже 500 співробітників.

Автомобільна промисловість та тема електромобілів супроводжували засновника компанії з дитинства: його дід Карл Луїс Гартнер вже працював з електроприводами для вагонів та будував транспортні засоби більше ста років тому. Будучи пристрасним гонщиком у Південній Америці, сам Вульф Гертнер зіткнувся з проблемою пошуку високоякісних автомобільних запчастин для свого гоночного автомобіля - зрештою він придбав їх у Німеччині і, таким чином, заклав основу для експортної торгівлі.

За експортом відбулося придбання торгової марки MEYLE у 1995 році, а через кілька років відкриття власних виробничих потужностей компанії, які й донині виробляють деталі рульового управління та підвіски, а також гумово-металічні деталі.

Генеральні партнери конкурсу

SCHAEFFLER

Schaeffler - це світовий виробник та продавець запасних частин та ремонтних рішень в OEM якості . Під торговим марками LuK, INA і FAG компанія пропонує системи зчеплення, деталі двигуна та трансмісії, а також деталі шасі. Всі компоненти максимально налаштовані один на одного і дозволяють швидко та професійно зробити заміну. Крім того компанія розробляє комплексні послуги під своїм брендом REPXPERT для станцій технічного обслуговування, куди входять і технічні тренінги, спеціальне сервісне обладання, вебсайт з експертною інформацією про продукцію чи послуги та посібниками з монтажу.

Генеральні партнери конкурсу

MANN+HUMMEL

MANN-FILTER, лідируючий світовий бренд фільтрів преміум-класу, забезпечує 100% виконання оригінальних вимог автовиробників, що визначає відмінні експлуатаційні характеристики для вторинного ринку запчастин.

Купуючи фільтри MANN-FILTER, покупець може бути повністю впевнений в оригінальній якості, тому що ніяких спеціальних версій для конвеєрних поставок компанія не робить. На заводі випускається продукція, частина якої поставляється на конвеєри автовиробників і їх офіційним дилерам, а інша частина йде в продаж під власним брендом MANN-FILTER для вторинного ринку. Вихідні ж характеристики фільтра закладаються на етапі розробки під вимоги автовиробника.

Генеральні партнери конкурсу

Valeo

Valeo Service, що входить до Valeo Group, є фахівцем з автомобільного післяпродажевого обслуговування по всьому світу. Покликанням Valeo Service є піклування про вас та ваші транспортні засоби (легкові автомобілі та комерційні транспортні засоби) після того, як вони залишили виробничий конвеєр. Valeo Service надає повний спектр послуг у вигляді запасних частин до оригінального обладнання (OES) для виробників та запасних частин і аксесуарів для ринку IAM. Серед продукції: системи трансмісії, кондиціонування, системи очищення, системи освітлення, електричні системи.

Генеральні партнери конкурсу

SHELL

Shell has a history of innovation in lubricants and was the first supplier to market cleaner, purer lubricants made from natural gas. Shell retains its status as the leading global supplier of finished lubricants for a 15th consecutive year, according to the 19th edition of Kline & Company’s report Global Lubricants: Market Analysis and Assessment 2021.
Shell are delighted to sponsor the technical oil challenge with both a theoretical and practical challenge. The entrants will be expected to complete a number of challenges including identifying oil top up and oil change requirements, as well as more developed engine defects. The young mechanics are able to showcase their experience across all elements of the vehicle.

Партнери національного фіналу

WIX FILTERS

Упродовж 80 років бренд WIX Filters постачає фільтри для легкових автомобілів і важкої техніки та обладнання. За всім цим стоїть якість, яка є результатом багаторічного досвіду, а також компетентні фахівці у своїх галузях, сучасні виробничі лінії і лабораторії та постійний контроль якості. Крім того, турбота про кожний елемент на всіх етапах створення та виробництва фільтрів дозволила WIX Filters стати одним із найвідоміших брендів у світі.

Сьогодні WIX Filters – це понад 16 000 окремих продуктів для автомобільної галузі. Продукція WIX Filters призначена для легкових автомобілів, вантажівок, автобусів, а також важкої техніки і машин. Асортимент WIX Filters представлений паливними, масляними, повітряними, салонними фільтрами, а також осушувачами повітря, фільтрами охолоджувальної рідини, фільтрами трансмісійного масла, фільтрами сечовини разом з додатковими продуктами. Велика частина з них – це гідравлічні фільтри, які використовуються в системах силової гідравліки і пневматики.

Facebook Youtube